دستگاه تصفیه آب خانگی کارتریجی

حضور محصولات ایرانی تصفیه آب در بازار کشورهای خارجی

دستگاه های تصفیه آب خانگی کارتریجی با استفاده از قطعات و فیلترهای با کیفیت و بهداشتی با گرید خوراکی، در شش مرحله فیلتراسیون کلیه آلودگی های موجود در آب لوله کشی اعم از ذرات معلق، گل و لای، گرد و غبار، مواد آلی و غیرآلی مثل کلر، نیترات و آفت کش ها، فلزات سنگین مثل سرب، کادمیوم، جیوه و آرسنیک، میکروارگانیسم ها و باکتری ها و هرگونه بو، رنگ و طعم نامطبوع را حذف کرده و در نهایت با افزودن مواد مغذی معدنی مثل کلسیم، پتاسیم، منیزیم و … و افزایش PH آب، آبی قلیایی و سالم و گوارا در اختیار شما قرار می دهد.

نوع دستگاهکارتریجی
جنس پایهبراکت فلزی
مراحلشش مرحله ای
ظرفیت تولید۲۸۵ لیتر در روز
بازدهی دستگاه57 درصد
استاندارددارای استاندارد کارخانه ای ایران
گارانتیتعویض و تعمیر
بسته بندیکارتن

مراحل تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی

مرحله ششم

فیلتر مواد معدنی مینرال

به شکل استوانه ای زرد رنگ که حاوی ریزدانه های معدنی است.

در سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس، مواد معدنی از آب حذف می گردد.

در این مرحله ضمن تنظیم PH آب، مواد معدنی مغذی و املاح مورد نیاز بدن انسان مثل کلسیم، پتاسیم، منیزیم و … را به آب اضافه کرده تا آبی خالص و قلیایی مشابه آب های معدنی چشمه های طبیعی در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله پنجم

فیلتر پست کربن

این فیلتر حاوی ریزدانه های کربن فعال است و بو، طعم، رنگ و آلودگی های احتمالی موجود در اثر ماندگاری زیاد آب در مخزن را از بین می برد.

همچنین این فیلتر بعنوان یک فیلتر صیقلی عمل می کند و ضمن حذف بوی نامطبوع و مزه بد باقی مانده، آب را شفاف تر می کند.

مرحله چهارم

فیلتر ممبران

در این مرحله فرایند اسمز معکوس (RO) توسط فیلتر ممبران انجام می شود. ممبران از یک سری غشاء نیمه تراوا بسیار نازک ساخته شده که به دورهم پیچیده شده اند.

اساس کار این فیلتر به این صورت است که آب توسط یک پمپ با فشار وارد این فیلتر شده و آب تصفیه شده از یک سو و آب غیربهداشتی پسماند از سوی دیگر خارج می شود.

فیلتر ممبران توانای حذف 98 درصد آلاینده ها و مواد شیمیایی موجود در آب و فلزات سنگین مانند سرب، جیوه، نمک ها، فلوراید، رادون و بنرن و … را دارد.

مرحله دوم و سوم

فیلترهای شماره دو و سه UDF و CTO

فیلترهای گرانولی و بلاکی کربن اکتیو از کربن فعال شده کاملا گیاهی و ارگانیک با قدرت جذب عالی ساخته شده اند و دارای خصوصیات زیر می باشد:

  • حذف کلر آزاد به منظور حفظ سلامت آب و افزایش عمر ممبران
  • حذف بوی نامطبوع، رنگ و مزه بد آب
  • حذف کامل ذرات ریز کمتر از ۵ میکرون
  • عدم تغییر در PH آب آشامیدنی
  • حذف آلاینده های آلی مانند سموم حشره کش و مواد شیمیایی صنعتی
مرحله اول

فیلتر شماره یک پلی پروپلین PP

این فیلتر از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن و با استفاده از مواد اولیه در رده کاملاً بهداشتی و مناسب برای آب آشامیدنی ساخته شده است و با استفاده از بسته بندی مناسب و بهداشتی، فیلتر از آلودگیهای احتمالی محافظت می شود

این الیاف فشرده شده اند و لابه لای آنها منافذی به قطر حداکثر ۵ میکرون وجود دارد. با عبور آب از این فیلتر، ذرات معلّق بزرگتر از ۵ میکرون از آب حذف می شوند. گل و لای، شن وماسه، زنگ لوله ها و ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها در این مرحله از آب حذف شده و آب، عاری از ذرّات مخلوط می شود.