درباره کنسرسیوم

برترین تولیدکنندگان صنعت تصفیه آب ایران را در کنار هم جمع کرده ایم!

ایران عزیز با توجه به دارا بودن منابع غنی وهمچنین نیروی انسانی متخصص و کارآمد بدون تردید قابلیت تبدیل شدن به یک قطب صنعتی در منطقه را داراست.

با توجه به اینکه در همه جهان نیاز به تجهیزات تصفیه و بهینه کردن آب شرب روز به روز بیشتر حس می شود، و به ویژه در کشورهای همسایه ما این نیاز رو به بزرگ شدن می باشد، با هدف هم افزایی بین تولید کنندگان فعال در این زمینه اقدام به تشکیل کنسرسیوم تصفیه آب ایران امری مهم به شمار می آید.

با تشکیل این کنسرسیوم و تکمیل شدن سبد کالاها و قطعات قابل عرضه، موضوع بازاریابی و فروش در کشورهای هدف بسیار سهل تر گشته است و با تلاش شبانه روزی همه همکاران در کنسرسیوم ، بدون تردید در آینده نزدیک شاهد شکوفایی این صنعت در ایران عزیز خواهیم بود.

کنسرسیوم
کنسرسیوم

محصولات

کنسرسیوم با دارا بودن تخصص و تجربه نسبت به محصولات و جزئیات محصولات فعال در صنعت تصفیه آب، همواره برترین محصولات را برای فروش در کنسرسیوم انتخاب می کند.

محصولات
محصولات

بازاریابی و فروش صادراتی

کنسرسیم به پشتوانه شرکت رایمندسرویس بعنوان شرکت مدیریت صادرات (EMC) و تجربه و شناخت کامل نیاز بازار نسبت به بازاریابی و فروش محصولات در سطح بین الملل می کند.

تولیدکنندگان
تولیدکنندگان

تامین کنندگان

کنسرسیوم بواسطه تجربه تامین و فروش داخلی و خارجی به همراه دارا بودن اعتبار در بین تامین کنندگان صنعت تصفیه آب، برترین و معتبرترین تامین کنندگان این صنعت را گرد هم آورده است.